Září

První měsíc nového školního roku začal ve středu 1. září. Sešli jsme se všichni ve třídě, kde nás přivítala paní učitelka a paní asistentky. Všichni jsme se do školy těšili. Pomalinku jsme vklouzli do obvyklé školní činnosti-učení. Paní učitelka si s námi povídala, co nás všechno čeká a moc si všichni přejeme, aby už nám nezavřeli školu. Během pilného učení jsme si našli ale i čas na zábavu. Byli jsme na plavbě lodí Arnošt a na farmě v Apolence. Také jsme si ve třídě zopakovali, jak si správně mýt ruce, protože COVID je tu stále. Proběhl i první letošní projektový den-Den zvířat, kdy jsme se poučili, co všechno zvládnou různá psí plemena a mohli jsme si pejsky i pohladit.

Mgr. Světlana Pavelková